×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Nabídka intraday.cz -> 3. pravidelný provoz - vyhlášení

Vyhlášení 3. pravidelného provozu

od 13.4.2017 do 23.6.2017

Tento kurz zahrnuje online workshopy, pravidelné vyhodnocení obchodního dne a zpětné vazby k obchodním deníkům účastníků následujícího rozsahu a obsahu:

Online workshopy

Rozsah: 1x za 14 dní v minimální garantované délce 45 minut (obvyklá doba trvání 75 minut)

Obsah: Workshopy budou zaměřené na rozvoj traderů v oblasti programování v Sierra Chart ACSIL. Po absolvování by měl být posluchač schopný si vytvořit vlastní indikátory a automatické algoritmy pro backtestování (obchodování) vlastních myšlenek. V rámci workshopů nadále bude možnost řešit aktuální zajímavá témata - podle situace na trzích.

Workshopy proběhnou standartně ve čtvrtky v 18:00 v aktivní týdny:

13.4.2017
27.4.2017
11.5.2017
25.5.2017
8.6.2017
22.6.2017

Vyhodnocení obchodního dne

Rozsah: Vyhodnocení budu dělat POUZE v týdnech, kdy budou workshopy (aktivní týden) a to minimálně 4x (tj. 4x za 14 dní).

Obsah: Vyhodnocení obchodního dne optikou WTR, WMO a IMA s přihlédnutím k obchodovanému kontextu.

Vyhodnocení dní se budu pokoušet dělat v maximálním množství formou videokomentářů podobným způsobem, jak jsem dělal doposud. Jinak bude formou článku nebo pomocí funkce "reakce na situaci". V rámci vyhodnocení budu nepravidelně, podle situace ve fóru, komentovat i vaše obchody tak, aby to bylo maximálně aktuální a efektivní. Délku videokomentářů se budu snažit udržovat v rámci 20 minut.

Zpětná vazba ke kartám obchodů

Budu procházet vaše obchody a pokud uznám za vhodné, napíšu zpětnou vazbu a můj názor. Díky aplikaci bych rád s deníky pracoval i v rámci workshopů.

Cena účasti: 3.000 Kč nebo 111 Euro

Tato nabíka platí pouze pro účastníky předchozího Pravidelného provozu (včetně novějších, kteří mají přístup do archivu zpětně)


Další informace:

Během tohoto pravidelného provozu bych byl rád, kdyby se maximum z vás zapojilo do 1. fáze přípravy tradingpoolu. Z mé strany nejsou pro účast žádné podmínky. Pasivní týdny bych cca od 2. poloviny zkusil použít na meetingy, kterými bych chtěl usměrňovat tradingpool skupinu.


Komentáře:

Intermarket
Wem 16.09.2016 v 09:35
WHAT IF? simulace
Intermarket
divadrapsak 16.09.2016 v 11:33
Miro jsi fakt trida!ne jen ze to posune tebe,ale vyrazne i nas vsechny co budem participovat!
PJB
PJB 16.09.2016 v 12:41
Mirku bez legrace klobouk dolů a velký dík. To co jsi dokázal v tradingu je obdivuhodné, ale to co teď vytváříš je až neuvěřitelné. Za dobu tvého mentoringu jsem se velmi výrazně v tradingu a hlavně myšlení posunul a myslím, že nejsem sám. Takže se opravdu těším kam nás všechny toto dál posune. Díky.
byg
bygbit 16.09.2016 v 15:04
Z českých traderů, co jsem měl šanci poznat, jsi byl vždycky o několik levelů úplně jinde. No a teď jsi o další level ještě dál :) Ta aplikace vypadá úžasně! Díky, že se snažíš tady tu naší malou komunitu dál rozvíjet....opravdu fakt díky!
Jel
Jeliman 16.09.2016 v 15:43
Respekt Weme za Tvoji práci - udělal jsi parádní web, to se musí nechat.přidávám se s kloboučkem a těším se, až budu umět naplno využívat tento pro mě high - tech web. zároveň chci také poděkovat, že mohu být součástí. moc si toho vážím. moc děkuji!
Intermarket
DavidS 17.09.2016 v 06:32
Miro, taky se přidávám. Už jsem několikrát v minulosti nevěděl kudy dál a motal se často v kole. Díky Tobě jsem stále ve hře a zjišťuji, že je stále kam se posouvat. V tradingu jsem našel své já a pokud dokážu dojít až k live ziskům a full time tradingu, tak především díky Tvé práci. Jsi velkou inspirací nejen pro mou práci, ale také pro mě samotného. Díky moc.
jou
joudy 20.09.2016 v 20:33
Mirku, díky moc! Těším se na spolupráci.
mik
mikki 26.09.2016 v 21:01
Snad jsem nepromeškal termín platby. Zitra platim,hned jak se vrátím do cz. Těším se.
nahoru ↑
loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×