×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Nabídka intraday.cz -> Členství, semináře a analýzy

Členství zahrnuje:

1. záznam online semináře a archivu 1.-6. pravidelného provozu - cca 70 hodin výkladu
2. účast v prvním nejbližším pravidelném provozu
3. analytické aplikace s deníkem
4. orderflow studie pro Sierra Chart
5. Wem's Market Order Chart

O čem to je?

Celý web a účastníci projektu jsou zaměření na obchodování burzovních futures kontraktů. Aktuálně se specializujeme především na Nasdaq futures kontrakty v intradenním časovém rámci. Doba držení pozice je cca 6-10 minut (videa jsou zrychleně):

nahoru ↑

Celodenní seminář:

Úvodní seminář do intradenního obchodování orderflow řeší můj postupný vývoj, výchozí podmínky, postoj k intradennímu obchodování a jak pracuji s informacemi. Základy a zajímavé stavy market aukce - manipulace ceny. Dozvíte se jakým způsobem pracuji se změnou dynamiky toku objednávek, teoretický rozbor schémat mé WTR orderflow studie. Seminář je především úvodní teoretická část archivu. Je rozdělen na 6 částí v celkové délce 6,5 hodiny.


nahoru ↑

Workshopy:

Témata workshopů postupně a detailněji řeší dílčí části problematiky intradenního obchodování. Jejich smyslem je průběžně rozvíjet posluchače. Workshopy probíhají ve 14 denních intervalech živým online přenosem. Níže je k nahlédnutí záznam celého 1. workshopu z 1. pravidelného provozu. Aktuálně je v archivu 224 workshopů s celkovou délkou 38 hodin. Více k budoucímu programu v Pravidelném provozu:

nahoru ↑

Denní komentáře:

Denní komentáře jsou zaměřeny především na praxi. Jedná se o krátká videa s komentářem nahrávek pracovní plochy při obchodování. Popisuji v nich motivace ke vstupu a možné alternativní scénáře vývoje. V archivu jsou video-komentáře k 74 dnům o celkové délce přesahující 21 hodin.

nahoru ↑

Základy programování backtestů a AOS:

Workshopy 13-18 jsou zaměřeny na základy programování vlastních studií - indikátory, backtesty, AOS příkazy pro prostředí Sierra Chart. Jsem neprogramátor - výklad jsem se snažil dělat pro neprogramátory. V úvodu vysvětluji jak funguje program v ASCIL a základy C++ (if, cykly atd.). Objasňuji používání zakladních proměnných, persistentních proměnných, základních datových typů, inputů, základ práce s časem, proměnné týkající se otevřené pozice... Výklad je většinou veden ke konkrétním příkladům.

nahoru ↑

Knihovna obchodů podle WTR a IML:

Knihovna obsahuje téměř 3.000 obchodů na základě WTR a IM likvidity. Jedná se o obchody aktivních členů za rok 2017 - Nejde tedy o backtestové situace.

nahoru ↑

Wem's Market Orders Chart:

Více o Wem's Market Orders Chart naleznete na této sránce

nahoru ↑

Analytická aplikace:

Už v předchozím provozu jsem věděl, že to jde dělat lépe. Sám jsem navrhl a naprogramoval tuto webovou aplikaci, která se stále rozvijí a aktualizuje. Touto aplikací měním hromady těžkopádných printscreenů z fóra na jasná data. Pomocí této aplikace můžeme simulovat a analyzovat různé alternativy a jasněji tím identifikovat problém v obchodní strategii.

nahoru ↑

Reakce posluchačů:

"Roky se zivim jako intradenni fulltime trader na svuj vlastni ucet, roky jsem spravoval velke penize pro tradingovy fond. Know-how, kterym Mirek Skala disponuje a ktere na svych strankach prezentuje, me presto opravdu ohromilo. Vedomosti uvadene formou webinaru a dennich komentaru prekracuji schopnosti a know-how naproste vetsiny profesionalnich obchodniku a instituci co se na burze pohybuji. Vyklad jde do hloubky analyzy trzni aukce a zabyva se samotnou podstatou burzovniho deni. Za temer 10 let praxe jsem se setkal se stovkami obchodniku z celeho sveta, jak individualnich, tak pracujicich v ramci fondu a bank, a musim rici, ze Mirkuv pristup se zasadne vymyka bezne dostupnym systemum. Pouziva vlastni indikatory vyvinute presne na miru jeho vlastniho obchodniho stylu. Jde videt, ze vse vychazi z let praxe realneho obchodovani, a nejde jen o teoreticke verejne dostupne informace. A tomu take odpovidaji vysledky, ktere Mirek opakovane uverejnil formou vypisu z uctu. Mne osobne mentoring pomohl lepe pochopit pozadi burzovniho deni, enormne zvysit duveru v to co delam a diky tomu zasadne vylepsit vysledky." Martin


"...chtěl jsem Vám moc poděkovat za parádní a fantastický "semestr". Už jsem v průběhu tří let nějaké kurzy absolvoval, takže můžu mít trochu možnost porovnání. Váš přístup a forma byly opravdu skvělé, žádné zbytečné omáčky, ani zrnko náznaku poukazování na vlastní výjimečnost, snaha vždy rozebrat studentům obchody dopodrobna a opravdu pomoct. Takové altruistické chování se často nevidí ani v žádných jiných oborech..." Standa


"...Kritiku "bohužel" nemůžu napsat žádnou,, jelikož jsem byl s mentoringem na 110% spokojený, jen kdyby to mohlo být dýl :)..." Honza


"...chtěl bych se vyjádřit k tomu, co děláš pro nás začátečníky. Je to super a určitě to je pro mě hodnotnější, než FIMS, který mně nedával tolik pohledů na dané situace, byť mě uvedl do problematiky, ale spíše jen vizuálně a mechanicky a chybělo mně tam něco. Nějaké pozadí proč ... ty jsi to částečně osvětlil tím, jak jsi ukázal fungování imd, imd naruby a patterny na WTR a vlastně WTR samotné s principem fungování, nebo chování se účastníků trhu. Mně pak asi nejvíc dostala informace o lákání jedním směrem a budování pozic do jiného směru. určitě jsem si toto uvědomoval i dříve, ale nějak mě to nikam nevedlo. Tvé podání bylo aha efektové... " Mirek

nahoru ↑

Cena: 3.700 Kč nebo 145 Euro

V ceně je zahrnut kompletní přístup do archivu.

Mám zájem se přidat:

loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×