×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Trading články -> Tradingpool změny 2020

Tradingpool změny 2020

Členství -55% - informace o průběhu přechodu na novou aplikaci, konec registrací a nových členství na tradingpool.cz

risk-management
tradingpool.cz

Nejsem zrovna zkušený v řízení IT projektů a ne vše šlo/jde úplně hladce. V začátku jsem si úplně neuvědomil reálný rozsah toho, co jsem si vysnil. Tento projekt několikanásobně přesáhl moje vědomosti, moje dosavadní zkušenosti a moje duševní možnosti. A pravděpodobně je ještě přesáhne (...a přitom taková blbost...). ALE, momentálně se projekt překlopil z kopretinového statusu "vzdám/nevzdám" na otrhaný status "miluje". Je na čase vás začít postupně informovat, abych zamezil náhlým šokům. V tomto střípku se zaměřím na členství.

Blíží se přechod na novou aplikaci pod novou doménou. Nová aplikace nebude zaměřena na know-how jedné osobnosti, ale dá prostor vyjádřit se všem. Většina stávajících videí nebude přesunuta, protože nezapadá do nového konceptu. S momentem přechodu skončí možnost stát se "zakládajícím" členem a tím získat přístup do našeho archivu, kde je poměrně hodně zajímavého materiálu. Nově příchozím členům nabízím o 55% nižší cenu členství. V moment přechodu bude ve stávající aplikaci ukončena možnost registrací a tím i nových členství.

Stávájící členové budou mít stále přístup ke stávající aplikaci, diskuzi, svým obchodům a archivu na této doméně (tradingpool.cz). Ve stávající aplikaci přibyde poslední utilitka na export vašich dat.

Vývoj aplikace se zatím daří držet vlastními zdroji. Do budoucna tak nebude vznikat tlak. Velkým přínosem a nasměřováním pro aplikaci je náš člen kooper, který udělal návrh UX, nového loga a celkově mě nasměřoval na klíčová slova jako node.js, NOsql, vue a i takovou blbost jako je škálování webové aplikace. Gůglení toho všeho mi zatím sežralo půl roku života, takže dík. :D

Komentáře:

Intermarket
jenr 01.12.2019 v 08:24
Ahoj, tak to je povzbuzující. Mam jste několik nezodpovězenych statistickych otázek, tak by me zajímalo, pokud to porad ještě není předcasně, kdy by mohly byt dostupné statistivké nástroje, na které jsem se už vícekrát ptal? A pak taky jestli bude nova aplikace umožňovat zdilení příkazu mezi uzivateli?
Intermarket
kooper 02.12.2019 v 14:47
:) Držím palce!!
Intermarket
jenr 04.12.2019 v 19:13
Do upozornění k teto diskuzi mi přišlo upozornění na kooperovu reakci a po jejím rozklikniti se mi ukázalo okno s videem, v kterém by měl byt zřejmý vzkaz k mam dotazům. spustit ale nejde. viz. screening
Intermarket
jenr 04.12.2019 v 19:14
Intermarket
jenr 04.12.2019 v 19:35
Tak bohužel v této diskuzi nejde přidat soubor ani mazat nebo upravovat předešlé příspěvky. Sorry.
Intermarket
brano9b 23.12.2019 v 08:51
pokojné sviatky všetkým, "vidíme" sa v novom roku.
Intermarket
Paya72 02.01.2020 v 14:58
WTR a WMO OK 2020
Unr
Unregistered 02.01.2020 v 16:21
(upravit)
(vymazat)
WTR a WMO OK 2020
Intermarket
Paya72 02.01.2020 v 16:22
WTR a WMO OK 2020
Ciz
Cizinec 03.01.2020 v 09:22
Ahoj vespolek, přeji všem úspěšné obchodování v r. 2020. Pokouším s k Vám přidat, zatím nemám informace jak se zalogovat do systému. Asi až v nové platformě, jejíž spuštění Mirek připravuje.
Intermarket
jenr 26.01.2020 v 12:54
WEM: Ahoj Míro, snad si najdeš chvíli vyjádřit se k tomuto: S odstupem času od chvíle, kdy jsem ukončil své intradenní obchodování, což neznamenalo, že bych vyloučil možnost profitování v tomto časovém rámci, mě napadají vcelku rozsáhlé možnosti v tom, jak využít potenciálu úskalí, s kterými se místní intradenní obchodníci potýkají a tudíž i možnosti zhodnotit fázi jejich cesty ke konzistentní ziskovosti. V té souvislosti by mě zajímalo, jestli například existuje možnost, že by v nové aplikaci mohla existovat druhá úroveň členství spojená například s jinou poplatkovou politikou a v ní by se pak dalo na základě k tomu určených statistických nástrojů vytvářet poloautomatické obchodní systémy, ušité na míru konkrétnímu obchodníkovy. Dále by mohla existovat možnost paper tradovat takový systém přímo na serveru s vedením evidence a ve chvíli ostrého nasazení, které by obnášelo buď na základě dalšího zpoplatnění přeposílání vstupních příkazů do platformy klienta nebo pro přímé využití TP, takže by se v obou případech profit mohl přerozdělit mezi všechny tři zúčastněné strany.?
Intermarket
Wem 29.01.2020 v 20:16
Ahoj Honzo, jeste trpelivost. Behem par dni vydam beta verzi (bude to na TRADEinPOOL.com ale budu vas informovat) a tam uvidis v jake fazi se to nachazi. Dalsi rozsireni budou nasledovat a bude k tomu urcite prostor pro diskuzi. Jenom prosimte jeste vyckej do te bety. Otestujem dame nejekej "webinar" a uvidime kam to dal posunout. Tech smeru a vetvi je hodne. Ja bych chtel, aby to bylo doopravdy smysluplne a chtel bych urcite vyuzit nasich nasbiranych dat a zkusenosti.... Mel jsem neuveritelne smulu a problemy s technikou. Zatim to vypada, ze pristi tyden by to konecne mohlo klapnout.
Intermarket
Paya72 29.01.2020 v 21:03
BEZVA !!! Dobrá zpráva :-)
Unr
Unregistered 29.01.2020 v 21:35
(upravit)
(vymazat)
BEZVA !!! Dobrá zpráva :-)
Intermarket
jenr 01.02.2020 v 21:49
Tak to zní nadějně, držím palce Míro! A doufám, že přijdeme i na to, že vedle tradičních přístupů, může být smysluplné i obchodování edge, které vychází ze vzorců psychologie obchodování. Pro snad bude ten fakt, že je to přístup, který může existovat nezávisle vedle jakéhokoli dalšího intradenního přístupu. Navíc s tou výhodou, že na rozdíl od edge budovaného z pozorování trhů, má tento přístup jednoznačné a pevné vstupní podmínky. Životnost takového přístupu, bude pak záviset jen na tom, jestli bude existovat skupina obchodníků, kteří prozatím nemají tuto stránku obchodování zvládnutou.
Ban
Bane 04.02.2020 v 11:35
Ahoj, tak to jsou skvělé zprávy! Po přečtení komentářů od Jenra (pod infem k setkání členů) jsem se rozhodl přehodnotit priority na pár měsíců. 2020 bude šílený rok!
mic
michalmilko 11.02.2020 v 10:53
Otazka pre skusenych :) Mozem sledovat a robit analyzu v klasickom trhu Nasdaq a otvarat obchody v micro Nasdaq?
Swa
Swarley 11.02.2020 v 15:33
co koukam tak muzes.. v Chart Settings mas 2 pole ("Symbol" a "Trade and Current Quote Symbol") Symbol je co sledujes a Trade kde oteviras pozice, pokud nemas uvedeno tak to bere z pole symbol. Pokud bys chtel sledovat i DOM nasdaqu musis zaskrtnout "Use as trade only symbol". Zkus na simu a uvidis co ti to otevira;)
mic
michalmilko 12.02.2020 v 12:15
super funguje to :) dakujem moc pekne :)
Intermarket
cert 17.02.2020 v 16:27
Dnes to balím.V Americe je prezidentský den, tak to je o ničem.
nahoru ↑
loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×