×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Orderflow studies and tutorials -> Wem's Zone Manager pro Sierra Chart

Wem's Zone Manager pro Sierra Chart

Studie Zone Manager pro Sierra Chart vznikla při vývoji pokročilé funkce HIT managera jako derivát pro retail trading. Zone Manager umožňuje správu plánovaných oblastí pro obchodování celého spektra instrumentů. Díky této studii získáte kontrolu nad plánováním oblastí pro libovolný trh. Studie umožňuje jednoduché sdílení, plánování a porovnávání oblastí v komunitě.

Dostupnost

Zone Manager pro Sierra Chart je k dispozici všem registrovaným návštěvníkům webu, kteří při registraci vyplnili kolonku s přihlašovacím jménem do Sierra Chart*. Při registraci je nutné mít aktivovaný přístup ke studiím Wem's Orderflow. Pokud Vám expiroval účet, můžete provéz kdykoliv jeho reaktivaci. Pokud si přejete aktivovat přístup nebo změnit Váš dosavadní účet, přejděte na stránku Můj profil.

Kde najdu Zone Manager?

Na stánce Můj profil můžete najít tlačítko "Sierra Chart Zone Manager". Po jeho klinutí vyskočí malé okno Zone Managera, kde můžete přidávat, měnit, vypínat a mazat konkrétní oblasti pro konkrétní trh. Pro příjem dat oblastí Vaši Sierrou je nutné stáhnout studii, kterou uložíte do C:\SierraChart\Data\ . Ve Study Settings je následně potřeba spárovat ticker trhu a Vaši přezdívku ze stránek intraday.cz a libovolně nastavit další parametry.

Video tutoriál

Aktivovat základní balík studíí včetně Zone Manager včetně WTR

Sierra Chart Account Name:
Váš email:

Osobní údaje jsou uchovávány na serveru v České republice. Data jsou uchovávána za účelem správného zprovoznění poptávaného produktu a nejsou dále předávána třetím stranám. Emailová adresa může být použita pro informování o aktualizacích produktu nebo jako newsletter. Odkaz pro odhlášení odběru emailových informací naleznete v zápatí každého emailu. Děkujeme za pochopení.

Komentáře:

nahoru ↑
loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×