×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Orderflow studies and tutorials -> Tape reading studie - WTR
wem equity
market-likvidita
Tuto studii pro tape reading jsem vyvinul já sám pro svoji potřebu jednoznačnější opakovatelnosti vstupů časovaných na orderflow.
Miroslav Skála (Wem)

Co je WTR?

WTR je studie zaznamenávající změnu dynamiky v toku (flow) objednávek. Jinými slovy se jedná o jinou, uživatelsky přívětivější interpretaci Time & Sales pro tapereading - čtení pásky. Samotné Time & Sales je základem pro orderflow obchodování. WTR je studie, která zachycuje jak množství příchozích objednávek, tak odhaluje i flow s jakým proběhlo.

CO MOHU POZOROVAT NA WTR?

Můžeme vidět zřejmý trend ve vývoji flow, na základě kterého můžeme identifikovat nejlepší možný okamžik pro vstup. WTR nám odhalí začátek a konec aktivity velkého subjektu. Stejně tak nám může v reálném čase odhalit probíhající aktivity high frequency trading automatů. Pomůže nám zavčas identifikovat stav (obchodovatelnost) trhu a díky tomu můžeme zavčas nastavit potenciál a riziko obchodu. Můžeme jej použít i v rámci intermarket analýzy a pozorovat ORDERFLOW DIVERGENCE. A mnoho dalšího...

JAK NAINSTALUJI A NASTAVÍM WTR?

První krok je zaregistrovat Váš Sierra Chart Login, aby byla studie pro váš účet povolena k zobrazení. Po aktivaci si Vaše Sierra studii sama stáhne. Následně studii naleznete v Study Settings pod tlačítkem Add Custom Study. Balík studií najdete pod názvem Wem's Orderflow.

Aktivovat základní balík studíí včetně Zone Manager

Sierra Chart Account Name:
Váš email:

Osobní údaje jsou uchovávány na serveru v České republice. Data jsou uchovávána za účelem správného zprovoznění poptávaného produktu a nejsou dále předávána třetím stranám. Emailová adresa může být použita pro informování o aktualizacích produktu nebo jako newsletter. Odkaz pro odhlášení odběru emailových informací naleznete v zápatí každého emailu. Děkujeme za pochopení.

Komentáře:

nahoru ↑
loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×