×

  Avatar
×

  Avatar

Omlouvám se...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

×

  Avatar

Omlouvám se, ...

Toto video je určeno pro členy skupiny.

Kolik stojí členství?

intraday.cz : projekt Login | Register
home -> Orderflow studies and tutorials -> Tape reading studie - WTR
wem equity
market-likvidita
Studie pro tape reading byla vyvinuta pro vlastní potřebu jednoznačnější opakovatelnosti vstupů časovaných na orderflow.

Co je WTR?

WTR je studie zaznamenávající změnu dynamiky v toku (flow) objednávek. Jinými slovy se jedná o jinou, uživatelsky přívětivější interpretaci Time & Sales pro tapereading - čtení pásky. Samotné Time & Sales je základem pro orderflow obchodování. WTR je studie, která zachycuje jak množství příchozích objednávek, tak odhaluje i flow s jakým proběhlo.

CO MOHU POZOROVAT NA WTR?

Můžeme vidět zřejmý trend ve vývoji flow, na základě kterého můžeme identifikovat nejlepší možný okamžik pro vstup. WTR nám odhalí začátek a konec aktivity velkého subjektu. Stejně tak nám může v reálném čase odhalit probíhající aktivity high frequency trading automatů. Pomůže nám zavčas identifikovat stav (obchodovatelnost) trhu a díky tomu můžeme zavčas nastavit potenciál a riziko obchodu. Můžeme jej použít i v rámci intermarket analýzy a pozorovat ORDERFLOW DIVERGENCE. A mnoho dalšího...

JAK NAINSTALUJI A NASTAVÍM WTR?

První krok je zaregistrovat Váš Sierra Chart Login, aby byla studie pro váš účet povolena k zobrazení. Po aktivaci si Vaše Sierra studii sama stáhne. Následně studii naleznete v Study Settings pod tlačítkem Add Custom Study. Balík studií najdete pod názvem Wem's Orderflow.

Aktivovat základní balík studíí včetně Zone Manager

Sierra Chart Account Name:
Váš email:

Osobní údaje jsou uchovávány na serveru v České republice. Data jsou uchovávána za účelem správného zprovoznění poptávaného produktu a nejsou dále předávána třetím stranám. Emailová adresa může být použita pro informování o aktualizacích produktu nebo jako newsletter. Odkaz pro odhlášení odběru emailových informací naleznete v zápatí každého emailu. Děkujeme za pochopení.

Komentáře:

nahoru ↑
loading
Loading Activity Panel...
×

Trader equity


  loading
×

Načítání intradenního grafu...


  loading
×

Načítání situace...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

  loading
×

Načítání karty obchodu...

 

Omlouvám se, Unregistered...

Tato funkce je určená pouze pro členy Pravidelného provozu.

Co je a kolik stojí členství?

×

User Trade List


  loading
×

Delete request


 
Uveďte důvod, prosím (např. duplicita):

×